• wspolpraca@zlotykopniak.tv
Daisuke Matsui pilkarz

Daisuke Matsui - profil zawodnika

Daisuke Matsui piłkarz urodził się w 1981 roku w Kioto. Gra w klubie Yokohama FC. Grał w wielu klubach: japońskich, francuskich, a nawet polskich - był zawodnikiem Lechii Gdańsk - w 2013 oku występował w tym klubie przez całe sześć miesięcy. Ma bogatą karierę zawodową. Jest wyjątkową postacią, która wie jak działać i sprawdza się naprawdę doskonale. W latach 2017-2018 grał w klubie pierwszoligowym o nazwie Odra Opole. Był to polski klub. Działał i rozwijał się bardzo efektywnie. Miał osiągnięcia i był znakomitym sportowcem.

Daisuke Matsui - piłkarz reprezentacji Japonii

Jako piłkarz reprezentacji sprawdzał się naprawdę doskonale i wiedział jak sobie radzić w codziennym życiu. Odnotowywał sukcesy, ale nie jest tak znany, jak np. polski piłkarz Krzysztof Piątek. Jego kariera rozwijała się całkiem nieźle. W Polsce rozegrał 16 meczów w Ekstraklasie i cztery w I lidze. Miał pełne rozeznanie i wiedział jak doskonale działać oraz realizować własne marzenia.

Daisuke Matsui w Lechii Gdańsk

Polscy koledzy mówili o nim świetny piłkarz oraz doskonały zawodnik. Osiągał sukcesy, ale nie związał się na dłużej  z żadnym polskim klubem. W Lechii Gdańsk miał grać przez cały rok, ale po sześciu miesiącach odszedł. Taka była jego decyzja. Występował na pozycji pomocnika. To piłkarz znany, dobrze oceniany i wyjątkowy. W 2021 roku zajął się futsalem. Przed powrotem do Japonii i zajęciem się futsalem grał dla wietnamskich klubów. Jego kariera rozwijała się naprawdę doskonale i miała dla niego znaczenie.


Ostatnie wpisy