• wspolpraca@zlotykopniak.tv
Mateusz Machaj pilkarz

Mateusza Machaj - profil zawodnika

Mateusz Machaj polski piłkarz solidnie pracuje. Jest  osobą mającą wiele do zaoferowania. Robi karierę i doskonale się rozwija. Urodził się w 1989 roku, zatem ma obecnie 32 lata. Urodził się w Głogowie. Jest zawodnikiem prawonożnym. Ma 1,74 cm wzrostu, waży 67 kilogramów. Początek jego kariery sportowej datuje się do 2006 oku. Obecnie gra jako pomocnik w drużynie Chrobry Głogów. Jego bratem jest Bartosz Machaj. Są bliźniakami, a Bartosz Machaj jest także piłkarzem. Bywało, że występowali razem. Mateusz Machaj polski piłkarz jest doskonałym sportowcem i daje sobie radę. Jakość jego działania jest naprawdę cenna i ma znaczenie dla niejednej osobie.

Mateusza Machaj - ofensywny pomocnik

Jako ofensywny pomocnik robi niezłą karierę, jest osobą dynamiczną i doskonale sobie radzi. Jego działania są naprawdę najważniejsze oraz nieocenione. Jakość to wartość. Nie ma co do tego wątpliwości. Dla każdej osoby taki zawodnik to naprawdę znakomita osoba. Wartość rynkowa tego zawodnika wynosi 100 tysięcy euro. W 2013 roku był wart 650 tysięcy euro, a to jest naprawdę bardzo dużo. Solidność zawodnika to ogromna wartość. Można o tym pamiętać i radzić sobie naprawdę doskonale. Ten zawodnik jest osobą, która nie powiedziała ostatniego słowa i nadal występuje. Jego sportowa kariera świetnie się rozwija.

Mateusza Machaj w Lechii Gdańsk

Przez dwa lata bronił w Lechii Gdańsk, a później przeniósł się do Śląska Wrocław. Jako młody zawodnik występował w UKS SP Głogów, UKP Zielona Góra, Amica Wronki. Jego kariera rozwijała się dynamicznie, a zawodnik osiągał coraz więcej. W swojej karierze zawodowej miał żółte kartki, przeżywał także kontuzje, ale radził sobie naprawdę dobrze mimo chwilowych problemów. O tym zawodniku mówi się doskonale i można miło spędzić czas w ciekawy sposób obserwując jego zawodowe osiągnięcia. Warto temu zawodnikowi zaufać. Niebawem zapewne zakończy karierę, ale jego życie zawodowe rozwijało się znakomicie i dało mu sposób na zdobycie tego, czego pragnął oraz oczekiwał. Każda osoba doceni to, co wyjątkowe. Sportowa kariera jest naprawdę doskonałym wyborem dla młodego chłopaka.


Ostatnie wpisy