Grupa LOTOS sponsor Lechii Gdansk

Grupa LOTOS jest znaczącym graczem w branży paliwowo-energetycznej. Jest właścicielem sieci stacji paliw, a także wyspecjalizowanych spółek energetycznych, takich jak LOTOS Energie i LOTOS OIL. Oprócz Polski firma działa także na Litwie, Łotwie, w Estonii, Słowacji i na Ukrainie.

Umowa sponsorska pomiędzy Lechią Gdańsk a LOTOSEM przewiduje, że firma będzie reklamować swoją markę zarówno na stadionie, jak i na koszulkach drużyny. Ponadto LOTOS będzie wspierał klub finansowo.

Grupa LOTOS sponsorem Lechii Gdańsk: historia współpracy

Grupa LOTOS, jedna z największych i najważniejszych firm w Polsce, jest jednym z głównych sponsorów Lechii Gdańsk, jednego z najważniejszych polskich klubów piłkarskich ostatnich lat. Firma rozpoczęła współpracę sponsorską z Lechią Gdańsk w 2001 roku i od tego czasu jest uznawana przez kibiców za jednego z głównych partnerów klubu. Współpraca między LOTOSEM a Lechią Gdańsk rozpoczęła się po sezonie 2001/2002 i przez lata stale się rozwijała, aż do momentu, w którym LOTOS jest uznawany za jednego z głównych sponsorów klubu.

LOTOS - partner strategiczny Lechii Gdańsk

Grupa LOTOS jest dobrze znaną marką w Polsce. Partnerstwo z Lechią Gdańsk, trzecim najpopularniejszym polskim klubem piłkarskim, to doskonała okazja do promocji marki LOTOS i jej wartości: doskonałości, odwagi i ambicji. Grupa LOTOS jest partnerem strategicznym Lechii od 2012 roku. LOTOS jest głównym sponsorem macierzystego stadionu Lechii - Stadionu Energa Gdańsk. Partnerstwo pomaga Lechii promować swoją działalność wśród szerszej publiczności.

Lechia Gdańsk i Grupa LOTOS: wieloletnia współpraca

Lechia Gdańsk i Grupa LOTOS podjęły decyzję o współpracy w zakresie sponsoringu i marketingu. Partnerstwo będzie trwało przez najbliższe 5 lat. Ponadto obejmie działania promocyjne na stacjach benzynowych LOTOS oraz na stadionie LOTOSU.

Grupa LOTOS, która jest polskim koncernem tworzącym zrównoważoną przyszłość energetyczną, została partnerem tytularnym klubu Lechia Gdańsk. Wspiera drużynę na płaszczyźnie finansowej. Dodatkowo planuje pokrycie kosztów działań promocyjnych na własnych stacjach benzynowych oraz na stadionie. Ponadto członkowie klubu otrzymają markową odzież i inne benefity. Grupa LOTOS zamierza również sponsorować Akademię Lechii Gdańsk.

Grupa LOTOS sponsoruje Lechię Gdańsk!

Grupa LOTOS ma przyjemność poinformować o sponsorowaniu Lechii Gdańsk, polskiego klubu piłkarskiego z siedzibą w Gdańsku. Lechia, założona w 1945 roku, jest jedną z niewielu drużyn, które nigdy nie spadły z najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. W 2017 roku klub obchodził 70-lecie istnienia i dotarł do ćwierćfinału Pucharu Polski, gdzie przegrał z ostatecznym mistrzem Legią Warszawa.

AKTUALIZACJA:

Grupa ORLEN sfinalizowała połączenie z Grupą LOTOS.
Obecnymi sponsorami drużyny są:

  • eToro,
  • Energa (Grupa ORLEN),
  • ETL,
  • adidas,
  • Thorn Fit.

Ostatnie wpisy